کسب درآمد اینترنتی (قسمت اول: وب سایت)
کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی (قسمت اول: وب سایت)

کسب درآمد اینترنتی

سوالی که این روزها فکر خیلی از افراد را به خود درگیر نموده است شاید این باشد که چگونه میتوان از طریق یک وب سایت به درآمدزایی رسید؟

وب سایتها یکی از بهترین روشهای کسب درآمد اینترنتی هستند و پاسخ سوال بالا ریشه در عوامل مختلفی همچون هدف و سیاست راه اندازی سایت انگیزه های راه اندازی آن و… می باشد.

وب سایتها انواع مختلفی دارند که بر اساس کاربردشان دسته بندی میگردند یک وب سایت می تواند یک وب سایت شخصی باشد یا مرتبط به یک کسب و کار خاص و یا خبری و…

در بین انواع وب سایت ها مسئله اصلی اینست که چگونه یک وب سایت را به در آمد زایی برسانیم.

مهمترین مسئله در اینجا بازدید کنندگان یک سایت هستند زیرا اگر بازدید کننده ای نباشد به این معنی است که مشتری هم نخواهد بود پس درآمدی نیز وجود ندارد.

پس اصلی ترین نکته در درآمد زایی یک سایت جذب بازدید کنندگان می باشد

راههای جذب بازدید کنندگان برای سایت:

بهینه سازی وب سایت یا سئو:

یکی از بهترین و اصلی ترین راه های جذب بازدید کننده برای کسب درآمد اینترنتی از یک سایت بهینه سازی یا سئوی آن است. یعنی سایت آن به نحوی کارآمد و موثر برای موتورهای جستجوگری مثل گوگل طراحی و بهینه سازی شود. به این ترتیب اگر کسی واژه مربوط به خدمات یا محصولات آن شرکت را در گوگل جستجو کند یکی از گزینه ها سایت شرکت مورد نظر است.

یعنی سایت آن به نحوی کارآمد و موثر برای موتورهای جستجوگری مثل گوگل طراحی و بهینه سازی شود. به این ترتیب اگر کسی واژه مربوط به خدمات یا محصولات آن شرکت را در گوگل جستجو کند یکی از گزینه ها سایت شرکت مورد نظر است.

بهینه سازی مناسب سبب افزایش رتبه سایت در گوگل میگردد که در نتیجه آن می توان تعداد بازدیدکننده سایت را نیز افزایش داد. اما نکته مهم در اینجا این است که نباید فراموش کرد بازدید کنندگانی که از این راه وارد سایت می شوند به دنبال چیزی هستند که می خواهند پس احتمال اینکه مشتری آن سایت باشند زیاد است.

تبلیغات اینترنتی:

تبلیغات اینترنتی راه دیگری برای سایت هایی می باشد که هدف آنها کسب درآمد اینترنتی است.

 در واقع تبلغات ابزار ترغیب افراد به بازدید از سایت شما هستند . این تبلیغات می تواند در سایت های مختلفی انجام گردد. تبلیغات متمرکز از جمله مهمترین این روش هاست کهمشاوره کسب و کار اینترنتی می توانند شما را درباره روش های تبلیغات متمرکز یاری دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

مرکز تخصصی طراحی سایت و گرافیک : آریسان