سئو و بهینه سازی سایت
seo

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت(SOE) کلمه ای است که این روزها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد به خصوص اگر در فضای اینترنت ذستی داشته باشیداز اهمیت آن اطلاع دارید ب البته این موضوع بی دلیل نیست، این روزها با فراگیر شدن استفاده از اینترنت و نظر به این که عصر حاضر نیز عصر IT می باشد کلیه کسب و کارها و افراد بقای خود را در رتبه های بالا جامعه و بازار در استفاده از فضای اینترنت می بینند و در این بین جایگاه وب سایت شمااست که پیشرفت شما را تضمین میکند.

وآیا تنها داشتن وب سایت کافی است؟


علاوه بر داشتن وب سایت مهمترین موضوعی که وجود دارد این موضوع است که باید در معرض دید باشید .
دلیل این امر آنست که مراجعه کنندگان به اینترنت عموماً خدمات و محصولات هدف خود را از میان وب سایتهایی که در صفحات بالاتر به خصوص سه صفحه اول انتخاب می کنند و همین مسئله باعث می گردد تا عملاً راه اندازی یک وب سایت بدون انجام سئو مناسب مساوی با شکست باشد و برای صاحب آن وب سایت هیچ سودی نداشته باشد..

 

سئو (به معنای افزایش رتبه سایت در گوگل) در واقع باعث میشود وبسایت شما در موتور های جستجو بهینه شود و بازدیدکنندگان شما افزایش یابد. در واقع میتوان گفت بازدید کننده ای که از این طریق وارد سایت میشود نیاز به خدمات یا محصولات شما دارد.

اما باید این نکته را یادآور شد که سئو و افزایش رتبه سایت شما امری حرفه ای و زمان بر است و مدیران سایت باید کمی شکیبا باشند زیرا این پروسه حداقل 2 ماه در صورت رعایت کلیه استانداردها ممکن است طول بکشد .
این نکته نیز حائز اهمیت است که در مورد کسانی که ادعا میکنند ظرف کمتر از یک هفته رتبه شما را افزایش میدهند کمی تفکر کنیم البته نه این که این امر میسر نباشد بلکه با پرداخت هزینه های بالا و تحت شرایط خاص این کار امکان پذیر است ولی در این بین باید مواظب افراد سود جو نیز بود که نه تنها رتبه شما را افزایش نمی دهند بلکه ممکن است آسیب های جدی نیز به سایت شما وارد کنند

مرکزآریسان وب با تجربه و تخصص در این زمینه  با بهینه سازی سایت شما و انجام روند کاری درست وبسایت شما را ارتقا می بخشد . در این پروسه ما ابتدا وب سایت شما را بررسی کرده و بهترین راهها را به شما پیشنهاد میدهیم و پس قرار گرفتن وب سایت در صفحه اول گوگل برای نگهداری سایت شما ضمانت ارائه می دهیم. ولی این امر نیازمند اعتماد و صبر شماست، نشانه های پیشرفت شما به زودی نمایان خواهد شد…

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید

مرکز تخصصی طراحی سایت و گرافیک : آریسان